my
o pracowni
założyciele
zespół
wydarzenia
aktualności
oferta
czym się zajmujemy
referencje
współpraca
inwestycje krok po kroku
kontakt
architektura
budynki mieszkalne
budynki biurowe
obiekty użyteczności publicznej
obiekty przemysłowe
kolorystyki i inne
konkursy
I nagroda tbs szczecin
III nagroda tbs stargard
III nagroda sm police
UW w poznaniu
biblioteka w poznaniu
koncepcje
filozofia
warsztaty
pomysły
podróże
berlin 02
amsterdam 03
paryż 04
barcelona 05
londyn 05
dublin 05
stambuł 06
o pracowni

Pracownia Projektową Portal powstała w czerwcu 2000 roku. Założycielami są architekci Piotr Czujkowski i Maciej Zombirt. Obecnie działają dwa biura naszej firmy, jedno w Warszawie, drugie w Szczecinie, w których pracują zespoły doświadczonych projektantów każdej branży.
Nazwa firmy PORTAL symbolizuje wiele cech współczesnego świata, który nas otacza, a przede wszystkim rozwój, nowe możliwosci, zmiany. Z jednej strony wywodzi się z pierwotnych konstrukcji architektonicznych, a z drugiej strony kojarzona jest z nowoczesną technologią internetową służącą do wymiany myśli i koncepcji. Portal łączy wiele środowisk, otwiera się na świat. W celu czerpania nowych inspiracji, poznawania architektury i kultury całego świata organizowane są podróże. Dotychczas były to Niemcy, Holandia, Francja, Anglia, Irlandia, Turcja.
Pracownia Projektowa Portal to kreatywni, ambitni ludzie z inicjatywą i pomysłami, którzy z wielkim zapałem realizują swoje wizje, gotowi do poświęceń, ciężkiej pracy, ale także do czerpania radości z każdej chwili życia. I właśnie z takiego wielkiego entuzjazmu, wiary we własne siły i potężnego pragnienia nowych odkryć powstała nasza pracownia.

Portal s.c. Pracownia Projektowa Piotr Czujkowski, Maciej Zombirt, Szczecin,
ul. Szarotki 9; Warszawa, ul. Żuławskiego 2,
CMS system powered by media-projekt 
english   home